×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Viola Spiro më mahnitëse se kurrë (Foto)
nga E.B (13/10/2017 ora 03:44)

Moderatorja e njohur dhe shumë bukuroshe Viola Spiro gjithmonë mahnit me pamjen e saj.

Ajo është mjaft aktive me fotot që publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku duket më e bukur se kurrë, veshur me ngjyra vjeshte.

Ja si duket ajo.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Gjykata zbardh më në fund të vërtetën për administratorin e faqes 'Vipat e Bllokut' (Foto)
Tahiri flet pas akuzave: Habilajt i kam kushërinj, por gabimi i madh që bëra ishte...
A e dini sa miliarda dollarë pasuri ka Ilir Meta?
Grezda: Me Panuçin përshtatem më mirë, ja ç’më tha Kielini në fundin e ndeshjes
Lajm i Fundit/ Rama 'heq' dorë nga Tahiri: 'E neveritshme, shteti ta...'
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]