×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Vidhet shtëpia e ministrit socialist, RD: U morëm thasë me euro
nga E.B (11/10/2017 ora 10:21)

“Vidhet shtëpia e Gjiknurit, dalin thasët, policia e mban të fshehtë”, kështu shkruan në faqen e parë sot gazeta Rilindja Demokratike.

Sipas saj, shtëpia e ministrit të Energjisë dhe Industrisë Damian Gjiknuri është vjedhur në orët e mesditës.

Sipas gazetës së PD-së, shtëpia e ministrit të afërt të Ramës, gjendet në rrugën “Fortuzi” pas Ministrisë së Drejtësisë dhe është në katin e tretë të një pallati.

Hajdutët kanë hyrë nga dritarja e banjos të banesës dhe kanë marrë thasë me para, por sipas RD policia është kujdesur të fshehë ngjarjen.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]