×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Vajza e ish-deputetes "ndez" rrjetin: Pas ndryshimit rrënjësor publikon foton "hot" (Foto)
nga E.B (13/10/2017 ora 04:09)

Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike Albina Deda, Ada Deda, është komentuar në media për shkak të pamjes së saj tërheqëse si edhe formave të veçanta trupore.

Shpeshherë ajo shfaqet mjaft sensuale nëpër fotografi të ndryshme që i publikon nëpër rrjetet sociale.

Kësaj rradhe ka bërë dhe një ndryshim në look duke i lyer flokët e zeza.

Por në Instagram nuk ka munguar dhe një foto sensuale para pasqyrës me bikini të zeza ku vihen në pah format perfekte të saj.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
“S’keni parë gjë akoma”: Del prova e parë e prishjes së provave për Tahirin
"S'ka prova?! Prova për të tërë", gazetari Hoxha "mbush" me prova Prokurorinë e Krimeve të Rënda
Habit portieri serb: 'Më e lehtë të luaje në Elbasan se në Serbi, këtu neve na...'
“Ta marr për leckash, turithara, shëmtira e dreqit”, simpatizantja e Tahirit ofendon gazetaren (Video)
Bëhuni gati! Nesër do të ketë reshje dëbore në këto zona të Shqipërisë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]