×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Hetimi pasuror ndaj Klement Balilit, sekuestrohet “Santa Quaranta”
18 ore më parë
Turqit: Shqiptarët na rrahen edhe me 10 lojtarë
nga shqiperiaime.al (13/11/2017 ora 09:28)

Shqipëria mundi Turqinë në "Antalya Arena" me shifrat 2-3.

Tifozët turq janë të pakënaqur nga kjo humbje e kombëtares së tyre nga një ekip i vogël me jo shumë eksperiencë në Evropë dhe në Botë, si Shqipëria.

Turqia një kombëtare me emra shumë të mëdhenjë si: Arda Turan, Hakan Calhanoglu, Cenk Tosun, që luajnë me ekipe të mëdha si Barcelona, Milan dhe Besiktas, që ka edhe shumë talente si: Emre Mor, Under Cengiz, Okan Kocuk etj.

Ata janë të revoltuaar edhe me trajnerin rumun, Mircea Lucescu që në çdo ndeshje nuk po gjen fitoren.

Në rrjetet sociale nuk mungojnë edhe komente të tilla: "Po na rrahin edhe me 10 lojtare. Thamë qe do rinojme ekipin por trajneri eshte 75 vjec. Ju rrofshin milionat e eurove kur ju rreh edhe Shqiperia"., përcjell Albeu.com.

Shqipëria ka marrë një fitore të vërshtirë si kjo në Antalya nga një kundërshtarë i vështirë. /albeu.com/

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Lajm 'bombë', futbollisti shqiptar ndahet nga gruaja e tij superseksi: 'Nuk dua ta përdorë mbiemrin tim'
Nga macja e zezë tek pasqyra e thyer: 10 besëtytnitë që besojnë shqiptarët!
Hueyda flet për partnerin e ri: Ai është dashuria ime e parë dhe shpresoj e fundit!
Iva Aliko dhe Kallashi me sjellje lezbikesh në emision, bëjnë veprimin që nuk pritej
LAJMI I FUNDIT: Arrestohet politikani i njohur shqiptar, ja pamjet
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]