×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Skandal në futboll/ Shikoni si lojtarët trukojnë ndeshjen që ta lënë Kilin jashtë botërorit (Video)
nga I.M (11/10/2017 ora 03:41)

Ndeshja mes Kombëtares së Perusë dhe Kolumbisë u mbyllë me barazim 1 me 1, e vlefshme për eliminatoret e Kupës së Botës “Rusi 2018”.

Të parët në epërsi kaluan miqtë me anë të James Rodriguez në minutën e 56-të, ndërsa goli i barazimit u shënua në minutën e 76-të me anë të Guerreros.

Ishte minuta e 85-të, kur dy klubet morën një vendim befasues që mos ta sulmojnë njëri-tjetrin dhe ky takim të mbyllet me rezultat të barabartë.

Kjo ndodhi pasi futbollistët morën vesh lajmin se Brazili po shkatërronte Kilin dhe në këtë mënyrë u kualifikua Kolumbia ndërsa Peruja siguroi “Play Off-in”.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Gjykata zbardh më në fund të vërtetën për administratorin e faqes 'Vipat e Bllokut' (Foto)
Tahiri flet pas akuzave: Habilajt i kam kushërinj, por gabimi i madh që bëra ishte...
A e dini sa miliarda dollarë pasuri ka Ilir Meta?
Grezda: Me Panuçin përshtatem më mirë, ja ç’më tha Kielini në fundin e ndeshjes
Lajm i Fundit/ Rama 'heq' dorë nga Tahiri: 'E neveritshme, shteti ta...'
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]