×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Hetimi pasuror ndaj Klement Balilit, sekuestrohet “Santa Quaranta”
21 ore më parë
Shqipëria me 10 lojtarë 'fshikullon' Turqinë, Sadiku shënon dy gola (Video)
nga B.Marku (13/11/2017 ora 07:19)

Shqipëria po bën surprizën në ndeshjen e sotme pasi është duke udhëhequr 2-0 kundër Turqisë në miqësoren e luajtur në Antalia.
Në minutën e 23-të të ndeshjes, Armando Sadiku shënoi golin e parë, ndërsa në minutën e 39' realizoi edhe golin e dytë.

Ndeshja vijon 0-2, ndërsa Shqipëria po luan me 10 lojtarë pasi Memushaj është ndëshkuar me karton të kuq.

Ndiqeni golin e e dytë të bomberit shqiptar:

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Lajm 'bombë', futbollisti shqiptar ndahet nga gruaja e tij superseksi: 'Nuk dua ta përdorë mbiemrin tim'
Nga macja e zezë tek pasqyra e thyer: 10 besëtytnitë që besojnë shqiptarët!
Hueyda flet për partnerin e ri: Ai është dashuria ime e parë dhe shpresoj e fundit!
Iva Aliko dhe Kallashi me sjellje lezbikesh në emision, bëjnë veprimin që nuk pritej
Skandali/ Iva Aliko nxjerr në shesh thithkat e gjoksit të saj live në emision (Foto+18)
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]