×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Shoku nxjerr zbuluar magjistarin (Video)
nga E.B (12/10/2017 ora 06:39)

Të jesh magjistar do të thotë që të realizosh truket e tua pa i kuptuar askush, por ndërsa kjo është e rëndësishme për publikun, një tjetër detaj është i rëndësishëm për karrierën e magjistarit është prania e një personi të besueshëm.

Dy të rinj janë bërë të famshëm jo për truket e tyre të magjisë, por për mënyrën komike se i kanë zbuluar hilet e magjisë.

Njëri prej tyre realizonte magjinë, ndërsa tjetri ia zbulonte, imagjinoni për një moment sikur David Copperfield të kishte një shok të tillë, a do të ishte ai magjistari më i madh në botë./TCH

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]