×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Hetimi pasuror ndaj Klement Balilit, sekuestrohet “Santa Quaranta”
21 ore më parë
Shokon Silva Gunbardhi, ndryshimi i saj është i frikshëm. As ajo nuk e njeh më veten
nga E.B (09/11/2017 ora 09:32)

Ajo është një nga këngëtaret shqiptare më të preferuara të muzikës ‘Live’.

Silva Gunbardhi nuk dallohet si një femër që eksperimenton shumë me pamjen e saj. Gjithmonë është shfaqur bionde dhe mjaft e ëmbël. Por këtë herë ajo ka gjetur guximin të transformohet në mënyrë të frikshme.

Madje dhe vetë e ka të vështirë të njohë veten.

‘Uuuu kush èshtè kjo vajza???’ ka shkruar këngëtarja krah fotos. Reagimet e fansave kanë qenë mjaft pozitive, mbase ata e prinin një ndryshim nga ajo.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Lajm 'bombë', futbollisti shqiptar ndahet nga gruaja e tij superseksi: 'Nuk dua ta përdorë mbiemrin tim'
Nga macja e zezë tek pasqyra e thyer: 10 besëtytnitë që besojnë shqiptarët!
Hueyda flet për partnerin e ri: Ai është dashuria ime e parë dhe shpresoj e fundit!
Iva Aliko dhe Kallashi me sjellje lezbikesh në emision, bëjnë veprimin që nuk pritej
Skandali/ Iva Aliko nxjerr në shesh thithkat e gjoksit të saj live në emision (Foto+18)
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]