×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Rama bën veprimin e çuditshëm në Kuvend, çfarë ka ndodhur me Kryeministrin? (Video)
nga B.Marku (13/10/2017 ora 11:18)

Kryeministri Edi Rama edhe kreu i opozitës Lulzim Basha janë duke debatuar fortë tani në Kuvend, ndërkohë që nuk mund të kalonte pa u vënë re një sjellje e kryeministrit gjatë fjalës së tij.

Gjatë gjithë kohës, Rama e mban dorën e majta pas kurrizit ku duket sikur kap ose mban diçka që të mos bjerë ose ka dhimbje në shpinë.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
“S’keni parë gjë akoma”: Del prova e parë e prishjes së provave për Tahirin
"S'ka prova?! Prova për të tërë", gazetari Hoxha "mbush" me prova Prokurorinë e Krimeve të Rënda
Habit portieri serb: 'Më e lehtë të luaje në Elbasan se në Serbi, këtu neve na...'
“Ta marr për leckash, turithara, shëmtira e dreqit”, simpatizantja e Tahirit ofendon gazetaren (Video)
Bëhuni gati! Nesër do të ketë reshje dëbore në këto zona të Shqipërisë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]