×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Hetimi pasuror ndaj Klement Balilit, sekuestrohet “Santa Quaranta”
21 ore më parë
"Nëna" në bodybuilding-un shqiptar, lë pa fjalë ndjekësit me këtë foto
nga E.B (09/11/2017 ora 06:56)

Dorina Mema, kampionia e bodybuilding, ndonëse mama e një vajzë adoleshente tashmë, vazhdon të habisë me vullnetin për t’u stërvitur dhe me të qenit në superformë.

 Në një foto të publikuar para pak minutash, Dorina ka ekspozuar kofshët e vithet, me një masë muskulare tejet të dukshme.

Komentet e ndjekësve nuk kanë munguar për kampionen e cila shfaqet e gjitha në “pink”.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Lajm 'bombë', futbollisti shqiptar ndahet nga gruaja e tij superseksi: 'Nuk dua ta përdorë mbiemrin tim'
Nga macja e zezë tek pasqyra e thyer: 10 besëtytnitë që besojnë shqiptarët!
Hueyda flet për partnerin e ri: Ai është dashuria ime e parë dhe shpresoj e fundit!
Iva Aliko dhe Kallashi me sjellje lezbikesh në emision, bëjnë veprimin që nuk pritej
Skandali/ Iva Aliko nxjerr në shesh thithkat e gjoksit të saj live në emision (Foto+18)
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]