×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
"LSI motra e përbashkët", gazetarja s'lë rehat Ramën, batuta e kryeministrit (Video)
nga E.B (12/10/2017 ora 05:56)

Kryeministri Edi Rama nuk ka lënë mënjanë batutat teksa është pyetur nga gazetarët lidhur me tensionet në Parlament.

Rama e ka quajtur LSI-në “motër të përbashkët të PD-së dhe PS-së”, ndërsa kur gazetarja e ka ngacmuar duke e pyetur sesi mund ta ketë motër partinë që kreu i grupit parlamentar të saj, Petrit Vasili ka firmosur përjashtimin e Ramës nga parlamenti, Rama ka shmangur përgjigjen.

Prononcimi i Ramës për mediat nuk ka filluar, derisa edhe ERTV të ishte “Live” në Facebook.

“Prit të shohim edhe ERTV a është gati, jo po është e rëndësishme”, tha Rama. Ndiqni videon:

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Gjykata zbardh më në fund të vërtetën për administratorin e faqes 'Vipat e Bllokut' (Foto)
Tahiri flet pas akuzave: Habilajt i kam kushërinj, por gabimi i madh që bëra ishte...
A e dini sa miliarda dollarë pasuri ka Ilir Meta?
Grezda: Me Panuçin përshtatem më mirë, ja ç’më tha Kielini në fundin e ndeshjes
Lajm i Fundit/ Rama 'heq' dorë nga Tahiri: 'E neveritshme, shteti ta...'
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]