×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
"Do më çmendësh”, Shkëlzeni poston foton që i "heq" trurin Arminës
nga B.Marku (13/10/2017 ora 09:49)

Armina Mevlani dhe Shkëlqen Berisha janë një nga çiftet më të përfolura.
Të gjithë e dimë se Armina i ka fiksim fotografitë dhe të jetë e kuruar deri në detaje, por këtë gjë ajo e kërkon edhe tek partneri i saj.

Së fundmi Shkëlzeni ka ndryshuar fotografinë e profilit në Facebook, ku nuk ka munguar dhe komenti i Arminës.

Komenti i Arminës:

Do më çmendësh”.

Ndërsa Shkëlqzeni ia ka kthyer:

Vetë ma ke bërë”.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Gjykata zbardh më në fund të vërtetën për administratorin e faqes 'Vipat e Bllokut' (Foto)
Tahiri flet pas akuzave: Habilajt i kam kushërinj, por gabimi i madh që bëra ishte...
A e dini sa miliarda dollarë pasuri ka Ilir Meta?
Grezda: Me Panuçin përshtatem më mirë, ja ç’më tha Kielini në fundin e ndeshjes
Lajm i Fundit/ Rama 'heq' dorë nga Tahiri: 'E neveritshme, shteti ta...'
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]