×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Hetimi pasuror ndaj Klement Balilit, sekuestrohet “Santa Quaranta”
18 ore më parë
Qeni antibombë i Ramës i vërsulet gazetares Eni Vasili në televizion, ja pamjet (Foto)
nga I.M (15/11/2017 ora 08:26)

Kryeministri i vendit Edi Rama ishte mbrëmjen e djeshme i ftuar në një intervistë në “Studio e Hapur” të Eni Vasilit.Ama qeni antibombë i Gardes së Republikës ishte i pari që ka “vizituar” mjediset e televizionit “News 24”.

Në korridoret e së cilit është “takuar” edhe me gazetaren Vasili. e cila priste mbërritjen e Ramës.Ishte vetë Vasili, e cila përmes një videoje të publikuar në Facebook ka publikuar takimin e saj me Reksin.

Në video duket qeni që po kryente një kontroll rutinë për eksploziv. Por në një moment ai kërcen drejt gazetares, teksa Eni Vasili duket e frikësuar. Por gjithçka shkoi mirë dhe ajo e Rama gjatë intervistës e kaluan me batuta këtë moment

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Lajm 'bombë', futbollisti shqiptar ndahet nga gruaja e tij superseksi: 'Nuk dua ta përdorë mbiemrin tim'
Nga macja e zezë tek pasqyra e thyer: 10 besëtytnitë që besojnë shqiptarët!
Hueyda flet për partnerin e ri: Ai është dashuria ime e parë dhe shpresoj e fundit!
Iva Aliko dhe Kallashi me sjellje lezbikesh në emision, bëjnë veprimin që nuk pritej
LAJMI I FUNDIT: Arrestohet politikani i njohur shqiptar, ja pamjet
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]