Të Rekomanduara
Plazhet pa zot. Në Durrës asnjë masë, bashkia: Do heqim liçencat (VIDEO)
11 ore më parë
Gjenevë: Shqiptarët djegin flamurin serb, të lirohet Haradinaj (VIDEO)
nga V.Prendi (12/01/2017 ora 12:16)

Shqiptarët në mbarë Evropen por edhe me gjërë, kanë reaguar ashpër dhe protestuar kundër arrestimit të Haradinaj.

Në Gjenevë, shqiptarët kanë djegur flamurin serb në shenjë protestë ndaj arrestimit të Haradinaj dhe kërkesave të Serbisë për ekstradimin e tij.

Haradinaj është duke u gjykuar në njërën nga gjykatat e Francës, kur pritet edhe vendimi në lidhje me të.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]