Të Rekomanduara
Plazhet pa zot. Në Durrës asnjë masë, bashkia: Do heqim liçencat (VIDEO)
11 ore më parë
Situatë kaotike në Rinas/ Vajzës i bie të fikët, pasagjerët të revoltuar: “TURP!!! Për 2 cm borë bllokohet cdo gjë” (Foto/Video)
nga SHI (12/01/2017 ora 12:12)

Moti i keq që ka mbërthyer vendin dhe mbarë Europën ka krijuar probleme edhe në lëvizjet me avion, c’ka ka bërë që shumë fluturime të anullohen.

Qytetarët shprehen se kanë që prej orëve të para të mëngjesit që presin dhe askush nuk u jep asnjë përgjigje se çfarë po ndodh, dhe të revoltuar shprehen se për 2 cm borë duhet të anullohen fluturimet.

Nje video mesazh i ardhur në radksine tonë, shihet situata e tensoniur në aeroport. Gjtiashtu, në video shikohet një vajzë e cila ka humbur ndjenjat për shkak të pritjes për orë të tëra. Ditën e sotme, Aeroporti Ndërkombëtar i Rinasit ka anuluar disa fluturime, ndërsa shumë të tjerë kanë patur vonesa.

Mesazhi i qytetarit:

Nje organizim skandalos nuk pastron njeri trotuaret e rrugeve qe te cojne ne aeroport ska njeri professionale qe te shpjegoje gje te thojne per bileten e kthimit ne italy me dt 18 o 20 , ne jemi femijet e vegjel ne italy ku kemi ardhur per rast vdekje familjare , shume stdenta kane provime ,,, si mund te organozohet nje shtet drejtori i aeroportoit pse nuk jep doreheqje , 2 cm bore bllokohet cdo gje ?????? Turp /Shqiperiaime

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]