Asfiksohen babë e bir nga qymyri, vdes 55 – vjeçari, babai në gjendje të rëndë
nga ShqiperiaIme (12/01/2017 ora 11:03)

Një tjeter viktime është shënuar gjatë paradites së sotme .

Burime zyrtare njoftojnë se rreth orës 09:40, në fshatin Kakoz, Njësia Administrative Lunxhëri, është gjetur i pajetë në banesë 55 – vjeçari me iniciale P.L., ndërsa babai i tij, 75 – vjeçari me iniciale A.L, ndodhet në gjendje të rëndë për jetën në Gjirokastrës.

Dyshohet se shkaku mund të jetë asfiksimi nga gazi i qymyrit që përdorej për ngrohje.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
“Drejtësia u bë më në fund” (Foto)
Prindërit e shitën për 26 dollarë kur ishte 7-vjeç, sot e tërë bota e do Jackie Chen
“Çmendet” i riu nga Tirana, prej disa muajsh kryente marrëdhënie seksuale me dhunë ndaj..
Elbasan: Hyn në bunker dhe zbulon gjënë më të tmerrshme të jetës së tij
Shkoi me flokët si shkurre te parukierja, nusja nuk njihet më kur del nga salloni
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]