Të Rekomanduara
Simbolet tona kombëtare të shpalosura madhërishëm në Versajë (Foto)
19 ore më parë
Asfiksohen babë e bir nga qymyri, vdes 55 – vjeçari, babai në gjendje të rëndë
nga V.Prendi (12/01/2017 ora 11:03)

Një tjeter viktime është shënuar gjatë paradites së sotme .

Burime zyrtare njoftojnë se rreth orës 09:40, në fshatin Kakoz, Njësia Administrative Lunxhëri, është gjetur i pajetë në banesë 55 – vjeçari me iniciale P.L., ndërsa babai i tij, 75 – vjeçari me iniciale A.L, ndodhet në gjendje të rëndë për jetën në Gjirokastrës.

Dyshohet se shkaku mund të jetë asfiksimi nga gazi i qymyrit që përdorej për ngrohje.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]