Të Rekomanduara
Simbolet tona kombëtare të shpalosura madhërishëm në Versajë (Foto)
19 ore më parë
Bleona Qereti shanë rëndë: "Ato grate,,,nonat,,,motrat ku t’i keni bashkë me robt e fisit"
nga V.Prendi (12/01/2017 ora 10:20)

Jo rrallë herë llogaritë e rrejshme të VIP-ave bëjnë që këta të fundit të acarohen keq.

Bleona Qereti është revoltuar keq pas një statusi të rremë në emer të saj, e cila me anë të një postimi në Twitter ka reaguar ashper, ku madje nuk ka përtuar që në fund të shajë edhe me nënë dhe fis, shkruan Indeksonline.

Bleona, edhe më parë ka qenë objekt i këtyre temave, për shkak të sharjeve, jo vetëm kundrejt komentuesve, por shpesh edhe mes opinionistëve.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]