Të Rekomanduara
Plazhet pa zot. Në Durrës asnjë masë, bashkia: Do heqim liçencat (VIDEO)
11 ore më parë
Vajza e Sylvester Stallone, mahnitëse për reklamën e kalendarit LOVE
nga V.Prendi (12/01/2017 ora 08:13)

Sistine është një nga tri vajzat e bukura të të madhit Sylvester Stallone, e cila së fundi është vënë në qendër të vëmendjes për linjat e saja përfekte dhe bukurinë që e karakterizon. 18-vjeçarja, duke pozuar si ylli i radhës në reklamën e kalendarit të famshëm LOVE, modelja e ardhshme ka zbuluar anën e saj të panjohur, teksa është shfaqur e veshur me një pale bikini të zeza shumë provokuese.

Sistine, që i ngjan shumë nënës së saj, ish-modeles Jennifer Flavin, dhe sic duket po ndjek të njëjtën rrugë në fushën e modelimit.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]