Të Rekomanduara
Simbolet tona kombëtare të shpalosura madhërishëm në Versajë (Foto)
19 ore më parë
Gjimnaste që të lënë pa fjalë (Foto)
nga ShqiperiaIme (11/01/2017 ora 10:47)

Ndërsa kostumet e banjës për vitin 2017 nga “Sports Illustrated”, priten të prezantohen muajin ardhshëm, revista ka shfaqur sot gjimnastet Olimpike Simone Biles, 19 vjeçe dhe Aly Raisman 22 vjeçe, të dyja të veshura me bikini.

Ato kanë realizuar nga një set fotografik duke shfaqur aftësitë e tyre në gjimnastikë, e padyshim edhe format e tyre trupore që janë mbresëlënëse.

Nuk ka vonuar shumë dhe “Sports Illustrated” ka publikuar edhe njëvideo nga seti i nxehtë fotografik i vajzave.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]