Të Rekomanduara
Ja sa shqiptarë kishte në Shkup, Tetovë dhe Gostivar para një shekulli (Dokument)
23 ore më parë
“Kullat e ngujimit”, ruajtëse të meshkujve nga gjakësi, sot destinacione turistike
Lesley Bellew: Shqipëria, një vend i mrekullueshëm turistik i fshehur për botën
Momenti dramatik kur shitësi i armëve vret grabitësin (Video +18)
nga ShqiperiaIme (11/01/2017 ora 10:44)

Një moment mjaft dramatik është regjistruar nga kamerat e sigurisë, kur pronari i dyqanit të armëve vret grabitësin, raporton DailyMail, transmeton lajmi.net.
 
Dy grabitës me maska dhe armë në dorë u futën në dyqanin e armëve për të vjedhur, por gabuan rëndë.

Pronari i dyqanit, 64-vjeçari nxori armën e tij dhe shtiu drejt tyre. Njërin e la të vdekur, derisa tjetri ikën. Ngjarja ka ndodhur në Mableton të Gjorgjias.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]