Të Rekomanduara
Ja sa shqiptarë kishte në Shkup, Tetovë dhe Gostivar para një shekulli (Dokument)
23 ore më parë
“Kullat e ngujimit”, ruajtëse të meshkujve nga gjakësi, sot destinacione turistike
Lesley Bellew: Shqipëria, një vend i mrekullueshëm turistik i fshehur për botën
Ndodh çudia në Elbasan, edhe plaku i borës me “dy koka” (Foto)
nga shqiperiaime.al (11/01/2017 ora 10:36)

Mbrëmjen e së martës bora ka mbuluar mbarë Shqipërinë për orë të tëra. Është e natyrshme që dimri të mbulohet nga bardhësia e borës në këto ditë të ftohta Janari.

Tek tuk na ndeshin sytë edhe “Plakun e Borës” i cili e simbolizon këtë dukuri kaq të pëlqyeshme natyrore.

Mirëpo një rast i çuditshëm ka ndodhur në Elbasan,ku një foto e dërguar posacërisht për Shqipëriaime.al,tregon se Plaku i Borës nuk është ai i zakonshmi.  /Shqipëriaime.al

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]