Të Rekomanduara
Plazhet pa zot. Në Durrës asnjë masë, bashkia: Do heqim liçencat (VIDEO)
11 ore më parë
Aktori Genci Fuga shpërthen kundër qeverisë/ Na hidhni rrogat, na sillni dritat. ALEPO!!!
nga ShqiperiaIme (11/01/2017 ora 10:33)

Aktori Genci Fuga ka reaguar ashpër ndaj qeverisë. Në disa postime të tij në rrjetet sociale, Fuga shkruan, “Ore! Na hidhni RROGAT TË PAKTËN! Të blejmë ujë me bidon e llampa gazi!!!”

Më tej situatën që po kalon Tirana në mungesën e energjisë dhe të uji e quan ALEPO!!!

Aktori Fuga lëshon “ulërimën” e tij,  ALEPO!!! Njoftohej se ikën dritat për gjysmë ore!!! Tiranë, Pallati 54, Myslym Shyri, 12 orë pa drita!!! Nuk përballemi me “Kuçedrën Natyrë”! Përballemi me “Pandjeshmërinë e Homo Sapiensit”! KESH – KU TA KESH! UKT – fjalët mbrapsht! Sot Qënka shumë e vështirë të luash rolin e “kryefamiljarit”! Po zhburrërohemi çdo minutë! Shpellarët duhet të ishin më të lumtur”, komenton në rrjetet sociale aktori Genc Fuga. /Citynews

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]