Ky ndryshim në Instagram sigurisht se nuk do t’ju pëlqejë (Video)
nga shqiperiaime.al (11/01/2017 ora 10:16)

Rrjeti social Instagram ka bërë edhe një ndryshim në veçorinë e suksesshme “Instagram Stories”.

Storiet në Instagram shumë shpejt do të përmbajnë edhe reklama.

Instagrami në këtë mënyrë tenton të bëhet lojtar edhe më i rëndësishëm në të hyrat e kompanisë amë Facebook.

Storiet në Instagram, përmes së cilës përdoruesit postojnë fotografi dhe video që zhduken pas 24 orësh, tani do të përmbajnë edhe reklama në mes në kohën kur përdoruesi është duke kaluar nga postimet e njërit mik te tjetri.

“Instagram Stories” është lansuar në gusht dhe, sipas kompanisë, tani ka 150 milionë përdorues aktivë në ditë.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
“Drejtësia u bë më në fund” (Foto)
Prindërit e shitën për 26 dollarë kur ishte 7-vjeç, sot e tërë bota e do Jackie Chen
“Çmendet” i riu nga Tirana, prej disa muajsh kryente marrëdhënie seksuale me dhunë ndaj..
Elbasan: Hyn në bunker dhe zbulon gjënë më të tmerrshme të jetës së tij
Shkoi me flokët si shkurre te parukierja, nusja nuk njihet më kur del nga salloni
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]