Të Rekomanduara
Simbolet tona kombëtare të shpalosura madhërishëm në Versajë (Foto)
19 ore më parë
Super Suarez, shënon supergol (Video)
nga ShqiperiaIme (11/01/2017 ora 09:59)

Edhe njëherë 'Pitbulli' tregon të djathtën e tij të fuqishme.

Luis Suarez ka shënuar supergol ndaj Athletic Bilbaos

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Athletic Bilbaos në Copa del Rey, me një supergol të shënuar nga sulmuesi Luis Suarez.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]