Të Rekomanduara
Shëtitën 45 vende, shikoni si u pritën në Shqipëri dhe Kosovë (VIDEO)
6 ore më parë
Gjiri i Gramës, një mrekulli natyrore që pret pushuesit verorë (Foto)
Profil/ Kush është Ilir Meta, Presidenti i 7-të i Republikës së Shqipërisë
''Ishte koha kur Ledri Vula ishte emigrant'', kjo foto nuk ka për ti pëlqyer Ledrit (Foto)
Lajmi i Fundit/ Dridhet Parlamenti i Maqedonisë, Zeka i BESËS këndon himnin shqiptar në foltore (Video)
Tërheq para në bankë por kur del jashtë ia merr era, shikoni reagimin e kalimtarëve (Video)
nga ShqiperiaIme (11/01/2017 ora 09:05)

Video e mëposhtme tregon momentin kur një person tërheq në bankë para në vlerë 3500 euro por sapo del jashtë ia fluturon era.

Pamjet janë regjistruar në Kinë nëpërmjet kamerave të sigurisë.

Ajo që bie në sy është reagimi i kalimtarëve, të cilët nxitojnë për t’i mbledhur paratë dhe për t’ia rikthyer.

Më poshtë keni videon: /Noa

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]