Të Rekomanduara
Italianët : Shqipëria, Kuba e Mesdheut. Një vend i duhur për të investuar në turizëm
1 dite më parë
Reportazh i ngrirë nga Maja e Qores (Foto)
Ngjitje alpinistike në Majën e Gurit në Shebenik (Foto)
Eskursion në fundjavë në pyjet e Qafë Shtamës, vendit turistik më pranë Tiranës (Foto)
Ja si asimilohen sot shqiptarët në Maqedoni (VIDEO)
Bekim Balaj feston ditëlindjen e 26. Surprizohet me dhuratën e parë
nga ShqiperiaIme (11/01/2017 ora 06:41)

Bekim Balaj, sot ka festuar ditëlindjen e 26-të të tijën, urimet për të nuk kanë munguar, nga personazhe të ndryshëm, jo vetëm nga bota e futbollit, por dhe nga miq, familjarë dhe kolegë të tij.

Për të kanë mbërritur dhuratat e para, të cilat futbollisti kuqezi i ka publikuar edhe për ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Në një foto të postuar “Instagram”, Balaj zbulon dhuratën e parë, që është një tortë, në formën e bluzës, me numrin 19-të, që sulmuesi mban te Kombëtarja shqiptare. Nëpërmjet kësaj fotoje, 26- vjeçari ka falënderuar të gjithë për urimet që i kanë bërë atij në këtë ditë të veçantë. /Newsport

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]