Pamje e mrekullueshme/ Ngrin Danubi në gjithë Evropën (Foto/Video)
nga ShqiperiaIme (11/01/2017 ora 06:36)

Për shkak të temperaturave të ulëta dhe kushteve të këqija atmosferike, Danubi është bërë vështirë i lundrueshëm pasi pjesa më e madhe e tij aktualisht është e ngrirë.
 
Lumi i dytë më i madhi në Evropë, i cili rrjedhë në dhjetë vende këto ditë është në një gjende që asnjëherë më parë nuk ishte.
 
Pamje e mrekullueshme nga gjendja e akullt e Danubit janë kapur nga gjithë ato territore ku kalon. /Lajmi.net
 
Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Kap gruan shtatzënë duke e tradhtuar me pronarin, burri i bën atë që s'ia priste mendja kurrë
Cmenden në Big Brother Gjermani, tëresisht nudo përpara miliona shikuesve (Fotot)
Lajm i keq për shqiptarët/ Parlamenti hollandez merr vendimin drastik për lëvizjen e lirë
Historia e pazakontë: Shoku i ngushtë më mban në shtëpi, kur ai s'ështe unë dhe gruaja e tij (Foto)
Nëna e dy fëmijëve nxjerr ëndrrën nga sirtari pasi burri e tradhtoi
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]