Të Rekomanduara
Simbolet tona kombëtare të shpalosura madhërishëm në Versajë (Foto)
19 ore më parë
"Jemi pa bukë, ndërhyni", alarmi në fshatrat e Pukës i ftohti bllokon banorët
nga ShqiperiaIme (11/01/2017 ora 06:36)

Shumë fshatra të Pukë janë prej 1 jave të izoluara nga dëbora dhe ngricat.

Mungesa e ndërhyrjes nga autoritetet, kanë bërë që shumë banorë të rrezikojnë për ushqime dhe shërbime të tjera bazike.

Banorët e fshatrave kërkojnë ndërhyrjen e pushtetit qendror e lokal si dhe të Emergjencave Civile.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]