Të Rekomanduara
Simbolet tona kombëtare të shpalosura madhërishëm në Versajë (Foto)
19 ore më parë
Çmenduria e Realit, 105 mln euro për Dybalan dhe pagë faraonike për sulmuesin
nga ShqiperiaIme (11/01/2017 ora 06:20)

Skuadra spanjolle, Real Madrid ende nuk ka hequr dorë nga sulmuesi argjentinas i Juventusit, Paulo Dybala.

Tuttosport shkruan se, presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka bërë gati një ofertë për Juventusin prej 105 milionë eurosh.

Ndërsa, ofertë të majme ka gati edhe për Dybalan, të cilit do t’i ofrohen nga 10 milionë euro në sezon, apo 4.5 milionë më shumë se sa i ka ofruar Juventus për ta rinovuar kontratën.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]