Të Rekomanduara
Shëtitën 45 vende, shikoni si u pritën në Shqipëri dhe Kosovë (VIDEO)
6 ore më parë
Gjiri i Gramës, një mrekulli natyrore që pret pushuesit verorë (Foto)
Profil/ Kush është Ilir Meta, Presidenti i 7-të i Republikës së Shqipërisë
''Ishte koha kur Ledri Vula ishte emigrant'', kjo foto nuk ka për ti pëlqyer Ledrit (Foto)
Lajmi i Fundit/ Dridhet Parlamenti i Maqedonisë, Zeka i BESËS këndon himnin shqiptar në foltore (Video)
Vajza e vogël e Obamës nuk mori pjesë në fjalimin e fundit të babait, nuk do ta besoni se ku ndodhej ajo(Foto)
nga ShqiperiaIme (11/01/2017 ora 06:12)

Presidenti Obama e mbajti fjalimin e lamtumirës në Chikago, ku pjesë e tij u bënë mijëra njerëz. Pranë Obamës në këtë fjalim të fundit ishte gruaja Mishel dhe vajza e madhe Malia, por ajo që ra më tepër në sy ishte mungesa e vajzës së vogël.

E përfolur në media kohët e fundit për mungesën e saj të theksuar në ekran, që nga mendimet e ndryshme se ajo është përfshirë në skandale abuzimi dhe deri tek një gjendje jo e mirë shëndetësore e saj,sipas Ëhite House në Twitter ka dalë arsyeja pse ajo ka munguar.

“Sasha ka munguar për shkak se kishte një provim mjaft të rëndësishëm dhe të vështirë për shkollë ditën e sotme.”-kështu është shprehur adminin në Twitter./Shqiperiaime.al

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]