Të Rekomanduara
Shëtitën 45 vende, shikoni si u pritën në Shqipëri dhe Kosovë (VIDEO)
6 ore më parë
Gjiri i Gramës, një mrekulli natyrore që pret pushuesit verorë (Foto)
Profil/ Kush është Ilir Meta, Presidenti i 7-të i Republikës së Shqipërisë
''Ishte koha kur Ledri Vula ishte emigrant'', kjo foto nuk ka për ti pëlqyer Ledrit (Foto)
Lajmi i Fundit/ Dridhet Parlamenti i Maqedonisë, Zeka i BESËS këndon himnin shqiptar në foltore (Video)
Partizani sot luan miqësoren e luksit kundër Fenerbahce
nga ShqiperiaIme (11/01/2017 ora 05:20)

Partizani do të zhvillojë sot miqësoren e parë të fazës përgatitore në Antalia.

Të kuqtë do të luajnë në orën 18:00 me Fenerbahce në stadiumin “Akdeniz. Një miqësore luksi për skuadrën shqiptare që do të ketë mundësinë të luajë me një ekip me emër në futbollin Europian me yje si Robin Van Persie në përbërje. Sulejman Starova do të testojë lojtarët e afruar. 

Vëmendja është përqendruar natyrisht te sulmuesi Mathew Boniface, afrim i merkatos së janarit. Trajneri i të kuqve do të ketë mundësinë të shikojë edhe formën e Arbnor Fejzaullahit, i cili e kaloi dëmtimin. Miqësorja me Fenerbahce është edhe një mundësi e mirë për të gjithë lojtarët, të cilët të tregojnë cilësitë e tyre. Në këtë periudhë ka shumë menaxherë dhe skautë në Antalia ku zhvillojnë përgatitjet shumë ekipe Europianë. /Shqiperiaime.al

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]