Të Rekomanduara
“Gjurmë Shqiptare”: Gjenerali me shajak, prijësi që përballoi serbët për plot 9 vite
12 ore më parë
Shqipëria hyn në Guinnes, të rinjtë performojnë "Cup song"
19 kilometra larg Athinës në 1901 askush nuk dinte greqisht, gazetari: Flasin vetëm shqip
Shqipëria, toka e harruar që ofron shumë mundësi turizmi
Shpat Kasapi fillon karrierën si aktor (Foto)
nga ShqiperiaIme (11/01/2017 ora 04:33)

Këngëtari Shpat Kasapi është i njohur për publikun për këngët e tij të suksesshme, të cilat e kanë pasuruar karrierën e tij prej këngëtari.

Projektin e tij të fundit e publikoi para një muaji, këngën “Nëse beson në Zot”, e cila u mirëprit mirë nga publiku dhe mori afro një milion klikime në YouTube.

Por, këngëtarin Kasapi do të kemi mundësinë që shumë shpejt ta shohim edhe si aktor!

Ndonëse nuk ka lëvruar ndonjëherë në këtë drejtim, këtë vit ai ka vendosur që ta sprovojë veten edhe në aktrim, duke u bërë pjesë e një prej filmave më të ri, i cili do të publikohet këtë vit, transmeton Telegrafi.

“Jeto ndryshe” titullohet filmi, në të cilin Shpati do të luajë, xhirimet e të cilit janë kryer nëpër të gjithë Evropën, gjersa kanë përfunduar para pak ditësh në Stamboll të Turqisë, pjese e ketij filmi eshte edhe aktori i njohur Enver Petrovci.

Në një fotografi të publikuar së fundmi në rrjetet sociale, Shpati shfaqet përkrah aktorëve të këtij filmi në përfundim të xhirimeve në Stamboll.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]