Këtë grua nuk e lë ngrica të futet në makinë. Tentativat e saj do ju shkrijnë së qeshuri (Video)
nga ShqiperiaIme (11/01/2017 ora 04:21)

Përpjekjet e dëshpëruara të kësaj gruaje për të hipur në makinë do t’ju bëjnë të qeshni me lot. E rrethuar nga akulli e ngrica, ajo nuk mundet të qëndrojnë në këmbë për të hapur derën e makinës e për të hyrë normalisht.

Në ndihmë i vjen dhe i ati, i cili përpiqet ta mbajë. Ai më pas e hap vetë derën e makinës dhe përpiqet ta fusë vajzën në makinë. Pas pothuasje 2 minutash, gruaja arrin të hyjë në makinë.

Megjithatë vështirësia pas ndihmës që i dha të bijës, i takon të atit, i cili duhet të largohet. Ecja e tij e kujdesshme shkrin së qeshuri personat që filmuan videon.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]