Parisi, qyteti i dashurisë apo qyteti i seksit? E vërteta do t’ju lërë pa fjalë! (Foto)
nga ShqiperiaIme (11/01/2017 ora 03:53)

Nuk do ta besoni sa aventurierë janë francezët! Mjafton të dini që të paktën një e katërta e parizienëve kanë marrë pjesë në një orgji.

Një grua e bukur, nudo, e gatshme për tu përfshirë në fantazitë më të çmendura, ku flasim për treshe deri në orgji që krijojnë një det trupash lakuriqe.

Mirë se erdhët në Les Chandelles, klubi më ekskluziv i seksit në Paris, vetëm pak metra larg muzeut ikonik të Luvrës.

Kryeqyteti francez ka cementuar statusin e saj si qyteti i dashurisë nëpërmjet një anketimi që është bërë në radhën e qytetarëve të saj.

Një studim ka treguar se më shumë se çereku i parazienëve ka marrë pjesë në seks grupi dhe afërsisht një në gjatë të tilla ka ndërruar partneren me një tjetër në një klub të veçantë.
Ndërkohë, një parizien ka pasur të paktën 19 partnere gjatë jetës, që i bie të paktën dyfishi i britanikëve. 

Dhe ky numër partnerësh është më i vogël se ai numër me të cilin disa persona bëjnë seks gjatë një nate të vetme në Les Chandelles. 

Në këtë vend mund të shkosh si vetëm, ashtu edhe me partneren respektive. Kështu të dy ata i ndërrojnë dhe kjo është vetëm më e pakta…

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Kap gruan shtatzënë duke e tradhtuar me pronarin, burri i bën atë që s'ia priste mendja kurrë
Cmenden në Big Brother Gjermani, tëresisht nudo përpara miliona shikuesve (Fotot)
Lajm i keq për shqiptarët/ Parlamenti hollandez merr vendimin drastik për lëvizjen e lirë
Historia e pazakontë: Shoku i ngushtë më mban në shtëpi, kur ai s'ështe unë dhe gruaja e tij (Foto)
Nëna e dy fëmijëve nxjerr ëndrrën nga sirtari pasi burri e tradhtoi
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]