Të Rekomanduara
Plazhet pa zot. Në Durrës asnjë masë, bashkia: Do heqim liçencat (VIDEO)
11 ore më parë
E kapi gruan me dashnorin, as policia nuk mundi ta shpëtojë nga burri i tërbuar (Video)
nga ShqiperiaIme (11/01/2017 ora 03:40)

Ngjarja ka ndodhur në SHBA dhe është një fenomen që po ndodh gjithmonë e më shpesh.

Ky burrë kishte kohë që dyshonte mbi gruan e tij dhe nuk pushoi derisa e kapi 'mat' më dashnorin e saj.

Ai ndaloi makinën në mes të trafikur të rënduar të New Yorkut dhe nuk i la asnjë mundësi të iknin.

Por edhe pasi u zbuluan gruaja me dashnorin qëndruan në makinë dhe nuk dolën. Burri i tërbuar filloi të godistë makinën me shqelma dhe grushta ndërkohë që inati po i shtohej pasi e vërteta u zbulua tashmë. As policia nuk ka mundur të qetësojë këtë 'bishë' pasi padrejtësia që i bëri gruaja e tij është shumë e madhe.

Shikoni videon për më shumë: /Shqiperiaime.al

 

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]