Të Rekomanduara
Shëtitën 45 vende, shikoni si u pritën në Shqipëri dhe Kosovë (VIDEO)
6 ore më parë
Gjiri i Gramës, një mrekulli natyrore që pret pushuesit verorë (Foto)
Profil/ Kush është Ilir Meta, Presidenti i 7-të i Republikës së Shqipërisë
''Ishte koha kur Ledri Vula ishte emigrant'', kjo foto nuk ka për ti pëlqyer Ledrit (Foto)
Lajmi i Fundit/ Dridhet Parlamenti i Maqedonisë, Zeka i BESËS këndon himnin shqiptar në foltore (Video)
Besimi nuk nënkupton trishtim por gëzim! Priftërinjë dhe murgesha dhurojnë spektakel nën ritmet e muzikës/ Video
nga V.Prendi (11/01/2017 ora 02:21)

Kështu nuk i kemi parë kurrë! Të lumtur, nën ritmet e muzikës priftërinjë, murgesha dhe të rinjë humanitare kanë dhuruar skeptakel para një kishe në Itali.

Edhe pse kjo video mund të quhet më shumë Funy, ka një mesazh në vetvete. Feja është LIRI, PAQE dhe LUMTURI. Dhuroni botes lumturi dhe gezim!

Besimi nuk nënkupton trishtim por gëzim!  /Shqiperiaime.al

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]