Burrit i shpërthen në duar iPhone 7 (Foto/Video)
nga SHI (11/01/2017 ora 07:20)

Kamerat e sigurisë të instaluara në një dyqan, kanë filmuar momentin kur një burri i eksplodon në duar telefoni iPhone 7 duke u përfshirë gjithë hapësira nga zjarri.

Videoja e publikuar në YouTube dhe flyheight.com, shfaq momentin kur dy burra derisa po qëndronin të ulur, shpërthen telefoni duke ua futur frikën në palcë, transmeton Telegrafi.

Ende nuk dihet nëse burri që po mbante ne dorë telefonin ka pësuar ndonjë lëndim serioz, apo thjesht ka shpëtuar i frikësuar.

Ju sugjerojmë
Nga kjo kategori
Ka nje problem me terheqjen e postimeve : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'ORDER BY added_time DESC LIMIT 7' at line 1