Të Rekomanduara
Italianët : Shqipëria, Kuba e Mesdheut. Një vend i duhur për të investuar në turizëm
1 dite më parë
Reportazh i ngrirë nga Maja e Qores (Foto)
Ngjitje alpinistike në Majën e Gurit në Shebenik (Foto)
Eskursion në fundjavë në pyjet e Qafë Shtamës, vendit turistik më pranë Tiranës (Foto)
Ja si asimilohen sot shqiptarët në Maqedoni (VIDEO)
Dridhja e duarve shkaktohet nga…
nga Enjada (10/01/2017 ora 10:52)

Nëse pini shumë kafe, ose jeni shume të stresuar keni dreidhje duarsh.
 
Gjithashtu ju mund të keni edhe tronditje emocionale, një gjendje e padëmshme, që mund të shfaqet midis 40-ave dhe 50-ave.
 
Pothuajse gjysma e njerëzve me këtë problem, kanë edhe një anëtar në familje me të tillë shqetësim./shqiperiaime.al
Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]