×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Nika sqaron shkodranët: Vllaznia nuk më thirri, me futbollin ha bukë (Foto)
nga ShqiperiaIme (10/01/2017 ora 09:17)

Pas largimit nga Tirana, tifozët e Vllaznisë shpresonin që Ansi Nika të rikthehej në ekipin ku u formua si futbollist.

Mirëpo mesfushori iu bashkua Laçit, lëvizje që në Shkodër është parë si njëfarë tradhtie nga ana e lojtarit.

Ky i fundit ka sqaruar gjithçka me një postim në “Facebook” të martën mbrëma:

Dua të sqaroj tifozët e mrekullueshëm të Vllaznisë. Mua si shkodran kurrë nuk më ka munguar dëshira që të jem pjesë e Vllaznisë, asnjëherë nuk e kam refuzuar Vllazninë as nuk do ta refuzoja, sepse çdo shkodran e ka për detyrë të japë kontribut për ekipin ku është rritur. Para një viti kam pasur një komunikim me drejtuesit e Vllaznisë, por s’ka pasur asgjë konkrete dhe për çudi e lanë përgjysmë bisedën. Si çdo futbollist, duhet të shohim pak edhe nga ana financiare, sepse kjo është punë me të cilën jetojmë dhe ushqehemi. Vllaznisë i uroj suksese”.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Dikur jepte lajmet pa sytjena, ku ka përfunduar sot kjo bukuroshe?
Ky shtet sapo hoqi vizat me Shqipërinë
Ish-shefi i policisë: "Habilajt" deshën të më fusnin thikën në mes të lokalit
“Lamtumirë Rama! Ike me turp nga kjo punë”
Supermbesa dhe supernusja i’a “marrin fytyrën” Berishës, shëtisin rrugëve të Tiranës pa
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]