×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Foto/ Kush është bukuroshja që i ka rrëmbyer zemrën Odise Roshit?
nga shqiperiaime.al (10/01/2017 ora 05:17)

Futbollisti i kombëtares Odise Roshi po kalon pushimet dimërore në shoqërinë e së dashurës në Frankfurt të Gjermanisë.

Sulmuesi i njohur mësohet se ka vite që është i lidhur me bukuroshen nga Vlora.

Vajza e cila i ka vjedhur zemrën futbollistit është me studime në Gjermani, ndërsa Roshi së fundmi është aktivizuar me skuadrën e Tereg Grozni në Rusi.

Pavarësisht distancës çifti duket se gjen kohë edhe për njëri-tjetrin.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Dikur jepte lajmet pa sytjena, ku ka përfunduar sot kjo bukuroshe?
Ky shtet sapo hoqi vizat me Shqipërinë
Ish-shefi i policisë: "Habilajt" deshën të më fusnin thikën në mes të lokalit
“Lamtumirë Rama! Ike me turp nga kjo punë”
Supermbesa dhe supernusja i’a “marrin fytyrën” Berishës, shëtisin rrugëve të Tiranës pa
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]