Vjen risia më e re nga Facebook
nga ShqiperiaIme (10/01/2017 ora 04:28)

“Facebook”, së shpejti do nisë të shfaqë reklama në mes të videove që postohen në rrjetin social më popullor sot në internet.

Burime pranë kompanisë, bëjnë me dije se fitimet e reklamave do të ndahen mes kompanisë së Mark Zuckenberg dhe publikuesve të tyre.

Në fakt “Facebook” ka nisur që vitin e kaluar me shfaqjen e reklamave në video, por shumë pak publikues kanë marrë të ardhura nga publikimi i tyre.

Krahas “YouTube”-it, tashmë edhe “Facebook” kërkon t’i japë më shumë fokus video-ve, të cilat marrin me miliona klikime në ditë.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Kap gruan shtatzënë duke e tradhtuar me pronarin, burri i bën atë që s'ia priste mendja kurrë
Cmenden në Big Brother Gjermani, tëresisht nudo përpara miliona shikuesve (Fotot)
Lajm i keq për shqiptarët/ Parlamenti hollandez merr vendimin drastik për lëvizjen e lirë
Historia e pazakontë: Shoku i ngushtë më mban në shtëpi, kur ai s'ështe unë dhe gruaja e tij (Foto)
Nëna e dy fëmijëve nxjerr ëndrrën nga sirtari pasi burri e tradhtoi
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]