Të Rekomanduara
“Gjurmë Shqiptare”: Gjenerali me shajak, prijësi që përballoi serbët për plot 9 vite
12 ore më parë
Shqipëria hyn në Guinnes, të rinjtë performojnë "Cup song"
19 kilometra larg Athinës në 1901 askush nuk dinte greqisht, gazetari: Flasin vetëm shqip
Shqipëria, toka e harruar që ofron shumë mundësi turizmi
Si ti heqim lythat ne menyre natyrale?
nga Enjada (10/01/2017 ora 01:09)

Vuani nga lythat dhe nuk keni gjetur nje zgjidhje, ja disa mënyra te thjeshta dhe shumë efikase :-

-Me lëkurë limoni

-Përdorimi i borzilokut

-Me karrota te prera

-Me copa hudhre.

Duke e prerë lëkurën e limeonit pak më të madhe se sa është lytha e vendosim mbi lytha për një jav rrjesht,

mbas një jave do të shikoni që lythi nuk ekziston më.

-Kështu veprojmë dhe me borzilokun dhe me karroten dhe me hurdhat efektet janë të mahnicme./shqiperiaime.al

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]