Risi/ Audi prezanton modelin Q8 (Foto)
nga ShqiperiaIme (09/01/2017 ora 09:44)

Viti 2017 do të jetë viti i super-veturave.
 
 Audi ka vendosur këtë vit të lëshoj Audi Q8, një bishë e vërtetë, por edhe një veturë tejet e bukur dhe komode.

Vetura do të ketë një motor elektrik që mund të kalojë 37 milje me një mbushje dhe një fuqi prej 516 kuaj fuqi.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
“Drejtësia u bë më në fund” (Foto)
Prindërit e shitën për 26 dollarë kur ishte 7-vjeç, sot e tërë bota e do Jackie Chen
“Çmendet” i riu nga Tirana, prej disa muajsh kryente marrëdhënie seksuale me dhunë ndaj..
Elbasan: Hyn në bunker dhe zbulon gjënë më të tmerrshme të jetës së tij
Shkoi me flokët si shkurre te parukierja, nusja nuk njihet më kur del nga salloni
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]