Të Rekomanduara
Italianët : Shqipëria, Kuba e Mesdheut. Një vend i duhur për të investuar në turizëm
1 dite më parë
Reportazh i ngrirë nga Maja e Qores (Foto)
Ngjitje alpinistike në Majën e Gurit në Shebenik (Foto)
Eskursion në fundjavë në pyjet e Qafë Shtamës, vendit turistik më pranë Tiranës (Foto)
Ja si asimilohen sot shqiptarët në Maqedoni (VIDEO)
Sallat dimrore me mollë dhe kaçkavll të tymosur është mahënitse.
nga Enjada (09/01/2017 ora 04:35)

Sallatat janee tee rekomanduara nga mjekeet peer ta konsuluar tee pakteen nee vaktin e drekees.

Po ju sjellim nje sallat tee thjeshtee dhe me shumee vlera ushqyese.

Përbërësit

-1 marulë, të grire 

-1 moll, e prerë hollee

-lakër e vogël e kuqe, e prerë në shirita të vegjël të gjatë

-gjysmë filxhani arra

-kaçkavall të tymosurm

Salcë
Përzijni pa uthëll mole me vaj ulliri,krip dhe piper, dhe spërkateni sallatën me të./shqiperiaime.al

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]