Merr fund dilema/ Meshkujt perfekt ju përkasin këtyre shenjave të horoskopit
nga K.M (12/08/2017 ora 10:33)

Akrepi – Të vështirë për “tu eshkuar” dhe ndoshta kjo i bën ata edhe më tërheqës. Nëse arrini të fitoni zemrën e këtij mashkulli, keni realizuar ëndrrën tuaj. Janë besnikë dhe respektojnë privatësinë.

Binjakët – Meshkuj me humor dhe tejet harmonikë. Meshkujt e kësaj shenje do ju ndihmojnë të buzëqeshni gjatë jetës. Gruaja për ta qendron në vend të parë. Janë tepër të përkushtuar.

Gaforrja – Njihen si meshkuj seriozë dhe me moral. Nuk abuzojnë kurrë me gruan dhe nuk durojnë dhunën në familje. Si bashkëshortë të devotshëm dhe familjarë, i përkushtohen shumë edhe fëmijëve.

Peshorja – Janë meshkuj të dhënë pas romancës dhe dashurisë. Bëjnë të pamundurën që ta bëjnë partneren të lumtur. E adhurojnë buzëqeshjen në fytyrën e gruas. Mos i humbisni meshkujt e peshores.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
“Drejtësia u bë më në fund” (Foto)
Prindërit e shitën për 26 dollarë kur ishte 7-vjeç, sot e tërë bota e do Jackie Chen
“Çmendet” i riu nga Tirana, prej disa muajsh kryente marrëdhënie seksuale me dhunë ndaj..
Elbasan: Hyn në bunker dhe zbulon gjënë më të tmerrshme të jetës së tij
Shkoi me flokët si shkurre te parukierja, nusja nuk njihet më kur del nga salloni
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]