×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Fansja e çmendur publikon videon, ja çfarë ka bërë ajo për reperin Noizy (Video)
nga K.M (12/08/2017 ora 10:07)

Dihet tashmë se më guximtarët me tatuazhet janë fansat e këngëtarëve, futbollistëve, aktorëve të huaj, por mes tyre mund të listohet pa frikë edhe një fanse e çmendur e reperit shqiptar, Noizy.

Për t’i shprehur pëlqimin reperit të famshëm dhe aq të dashur për të rinjtë, kjo vajzë ka bërë tatuazh fytyrën e tij pas qafës së saj.

Tatuazhi është goxha i madh për nga përmasat dhe në një vend me ndjeshmëri të lartë e me siguri realizimi ka qenë i dhimbshëm, por kjo me sa duket nuk përbën problem për këtë vajzë. Për të demonstruar veprën e saj të artit ajo ka realizuar edhe një video. E ka parë Noizy?

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]