×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Rita Ora falenderon këngëtarin e famshëm që i shpëtoi albumin pas luftës me Jay Z (Foto)
nga ShqiperiaIme (12/08/2017 ora 10:00)

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare ka dashur të falenderojë artistin botëror që e ndihmoi të shpëtonte albumin e saj të dytë pas betejës ligjore 5 vjeçare me Jay Z.

Bëhet fjalë për Ed Sheeran, të cilin Rita Ora e ka cilësuar si njeriun më të mirë në botën e muzikës. “Unë thjesht kisha nevojë për një grup njerëzish me të cilët të mund të isha vetvetja...Jam vëretë mirënjohëse për mbështetjen” tha ajo për The Sunday Telegraph.

Ndërkohë që e gjeti veten në një “purgator të muzikës pop”, ishte Ed ai që huazoi zërin e tij dhe figurën prej ylli për këngën e saj të re "Your Song". 

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Dikur jepte lajmet pa sytjena, ku ka përfunduar sot kjo bukuroshe?
Ky shtet sapo hoqi vizat me Shqipërinë
Ish-shefi i policisë: "Habilajt" deshën të më fusnin thikën në mes të lokalit
“Lamtumirë Rama! Ike me turp nga kjo punë”
Supermbesa dhe supernusja i’a “marrin fytyrën” Berishës, shëtisin rrugëve të Tiranës pa
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]