Të parën e pamë, prisni dasmën e dytë të Danjelit dhe Fotinisë, ja kur do të bëhet
nga K.M (12/08/2017 ora 08:12)

Ata u martuan brenda shtëpisë së Big Brother, dhe duket se tashmë do të bëjnë dhe një dasmë të dytë për të gëzuar familjarët e tyre.

Besoj të gjithë që e keni ndjekur Big Brother 9 e keni kuptuar që po flasim për Danjelin dhe Fotininë. Çifti i njohur tashmë, përmes një video live në Insgram kanë treguar se në muajin nëntor do të organizojnë një dasmë të dytë.

Sipas “Who”, dasma e tyre do të jetë e madhe dhe e bukur dhe madje do të vendosin një datë për t’u takuar nga afër me të gjithë fansat. Aktualisht çifti është duke shijuar muajin e mjaltit, por pas tij i pret një ngjarje e madhe siç është dasma e tyre e dytë.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
“Drejtësia u bë më në fund” (Foto)
Prindërit e shitën për 26 dollarë kur ishte 7-vjeç, sot e tërë bota e do Jackie Chen
“Çmendet” i riu nga Tirana, prej disa muajsh kryente marrëdhënie seksuale me dhunë ndaj..
Elbasan: Hyn në bunker dhe zbulon gjënë më të tmerrshme të jetës së tij
Shkoi me flokët si shkurre te parukierja, nusja nuk njihet më kur del nga salloni
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]