Armela tregon sekretin… çfarë i pëlqen kur kryen marrëdhënie (Foto)
nga K.M (12/08/2017 ora 07:34)

Ish banorja e Big Brother ka vënë sërish në qendër të vëmendjes veten, e kësaj here ka treguar një secret për dëshirat e saj.

Armela shkruar në Instastory se është e çuditshme sesi kur je fëmijë nuk të pëlqejnë shpullat në faqe dhe në të pasme, por kur rritesh… fillojnë të të kënaqin.

Kësisoj, Armela ka treguar nënjëfarë mënyre ka treguar detajet që e bëjnë një marrëdhënie seksuale të kënaqshme për të.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
“Drejtësia u bë më në fund” (Foto)
Prindërit e shitën për 26 dollarë kur ishte 7-vjeç, sot e tërë bota e do Jackie Chen
“Çmendet” i riu nga Tirana, prej disa muajsh kryente marrëdhënie seksuale me dhunë ndaj..
Elbasan: Hyn në bunker dhe zbulon gjënë më të tmerrshme të jetës së tij
Shkoi me flokët si shkurre te parukierja, nusja nuk njihet më kur del nga salloni
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]