Pushuesit braktisin plazhet në Shqipëri, shihni çfarë po ndodh në Himarë
nga shqiperiaime.al (12/08/2017 ora 04:29)

Ulja e temperaturave nuk ka sjellë vetëm freskinë në vend, por ka pasur dhe anë n e saj negative.

Për shkak të dallgëve të mëdha, bregdeti shqiptar është buluar nga pisllëku dhe leshterikët, çka kanë detyruar pushuesit të braktisin plazhin, shkruan syri.net.

Siç shihet dhe nga pamjet, bregdeti në Himarë është pushtuar nga leshterikët, çka ka detyruar pushuesit që të largohen menjëherë nga plazhi.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
“Drejtësia u bë më në fund” (Foto)
Prindërit e shitën për 26 dollarë kur ishte 7-vjeç, sot e tërë bota e do Jackie Chen
“Çmendet” i riu nga Tirana, prej disa muajsh kryente marrëdhënie seksuale me dhunë ndaj..
Elbasan: Hyn në bunker dhe zbulon gjënë më të tmerrshme të jetës së tij
Shkoi me flokët si shkurre te parukierja, nusja nuk njihet më kur del nga salloni
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]